Bir Çift Kanguru Forum

Avustralya vize ve göçmenlik konuları ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz, aklınıza takılanları sorabileceğiniz Bir Çift Kanguru –   Avustralya Forum sayfası.

Bildirimler
Tümünü temizle

Subclass 476 – Başvuru Sonucu Bekleyenler

Sayfa 8 / 8
Hasan
(@hasan)
Active Member

iyi günler. vizeye başvururken adresi nasıl ingilizce çevirdiniz? post adress olmayacak şekilde yazın diyor başvuru sayfasında. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/06/2021 6:34 pm
arca093
(@arca093)
New Member

Arkadaşlar merhaba,

Bu vize halen işlenen bir vize mi? Başvurum üzerinden 21 ay (2019 Eylül) geçmesine rağmen halen olumlu ya da olumsuz bir dönüş olmadı. Son dönemde kabul alan oldu mu acaba merak ediyorum. Başvuracak arkadaşlara tavsiyem çok uzun vadeli plan olarak bu vizeyi gelecek planlarına koymaları.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/07/2021 2:21 pm
budakberkay
(@budakberkay)
New Member

Arkadaşlar merhabalar, eylülde 2021’de giriş süresi dolacak arkadaşlar bi çözüm bulabildiler mi? Giriş süresini uzatabilen var mı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Özelden de ulaşabilirsiniz : brkybdk@gmail.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/08/2021 9:51 am
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

@hasan Merhaba, Ingilizceye çevirmenize gerek yok diye düşünüyorum sokak vb. isimleri

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 11/08/2021 5:27 am
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

@arca093 Merhaba, evet vize hala geçerli ama çok çok yavaş işlem görüyor. Vize çıksa dahi Avustralya’nın sınırları çok uzun zamandır kapalı ve ne zaman açılacağı ile ilgili kesin bir bilgi de yok. Bu yüzden vizeniz onaylansa dahi ülkeye giriş yapamayacaksınız. 2022 ve aşılama oranlarının artmasıyla daha net bir yol haritası çizilecektir diye düşünüyorum. 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 11/08/2021 5:32 am
Sayfa 8 / 8
Paylaş:

avustralya forum
sydney-jacaranda
%d blogcu bunu beğendi: