Bir Çift Kanguru Forum

Avustralya vize ve göçmenlik konuları ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz, aklınıza takılanları sorabileceğiniz Bir Çift Kanguru –   Avustralya Forum sayfası.

Bildirimler
Tümünü temizle

Başvuru hakkında birtakım sorular

Sayfa 2 / 2
Hasan
(@hasan)
Active Member

@akn evet diploma o. Akın istiyorsan beraber çalışalım eğer başvuracaksan. Ben evrakları topladım başvuracağım bugünlerde, takıldığımız yerleri birlikte çözeriz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/06/2021 6:49 pm
akn
 akn
(@akn)
New Member

@hasan eğer geçici mezuniyet belgesi kabul olmuyorsa benim birkaç ay daha beklemem gerekiyor maalesef. Umarım sizin için olumlu ve hızlı sonuçlanan bir süreç olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/06/2021 6:58 pm
Hasan
(@hasan)
Active Member

Merhaba arkadaşlar, şu günlerde başvurumu kendim yapmaktayım ve aklıma birşey takıldı. Subclass 476 Skilled—Recognised Graduate visa (homeaffairs.gov.au) bu linkte adres ile ilgili bir döküman sormuyor. Ama ekteki fotoğrafta adres kanıtı istiyor? sizce ne yapmalıyım? Birde ingilizce adres dökümanı şart mı? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/07/2021 6:28 pm
Hasan
(@hasan)
Active Member

@cagrierkek 

Aynen katılıyorum sana, peki hata yaptığını nereden biliyorsun? Çünkü dediğin gibi “Non-accompanying members of the family unit” bu cümleyi bende senin gibi anladım ve anne ve babamı ekledim sonra bende onların ismini gördüğümde korktum ama bence o onların hatası bizim değil. (6 agustosda başvurumu yaptım). Ve ayrıcı senini dediğin other familiy kısmını bende görmedim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/08/2021 3:20 am
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

@hasan Merhaba, hatırladığım kadarıyla adres kanıtı biz başvurduğumuzda da isteniyordu, bir çeşit personal information olarak geçiyor aslında attığınız linkte açıkça yer almasa da. İkametgah belgesi alıp yüklemiştik diye hatırlıyorum. Adresi İngilizce’ye çevirmenize gerek yok ama belge Türkçe ise yeminli tercümanda çevirtmek gerekir. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/08/2021 5:25 am
Sinancanyener
(@sinancanyener)
New Member

Selam, yeni mezun mühendis vizesine başvururken diploma mı olmak zorunda yoksa ıslak imzalı mezuniyet belgesi ve yine ıslak imzalı transcript yeterli mi? E devletten çıkartabileceğim mezuniyet belgesi kabul olur mu? Diploma aylar sonra çıkacak çünkü

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/08/2021 11:09 am
akn
 akn
(@akn)
New Member

Merhaba, evrak yükleme aşamasında Employment History, Evidence of kısmı var. Buraya yüklememiz gereken belge nedir? SGK hizmet dökümü gibi bir belge iş görür mü ? Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/09/2021 6:47 am
mertkrdmr
(@mertkrdmr)
New Member

@akn Merhaba, employment history kısmına belge eklememiz gerekiyor mu acaba net bir bilgi alabildiniz mi? Yakında ben de başvuracağım bu dökümandan haberim yoktu

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/10/2021 6:39 pm
Sayfa 2 / 2
Paylaş:

avustralya forum
sydney-jacaranda
%d blogcu bunu beğendi: