Avustralya vize ve göçmenlik konuları ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz, aklınıza takılanları sorabileceğiniz Bir Çift Kanguru –   Avustralya Forum sayfası.

Bildirimler
Tümünü temizle

476 VİZE SORULAR

ALP
 ALP
(@alp)
New Member
Merhabalar herkese. Ben 476 vize türüne başvuruyorum bugünlerde. Belge toplama aşamasındayım. Sizlere iki tane sorum olacaktı. 

Birincisi bizden ekte belirtildiği gibi vatandaşlığı kanıtlayan bir belge istiyor ekteki resimdeki gibi.Present country of citizenship, Evidence of – TURKEY” yazıyor göremeyenler için. Önceki kısımlarda nufüs cüzdanımızı paylaştığımız için bu belge ne anlama geliyor bir türlü anlamadık. Bilginiz var mı acaba?

İkincisi ise gittiğimiz her ülkede suç işlemediğimize ait temiz kağıdı almamızı istiyorlar. Bu belgelerin konsolosluktan nasıl alındığına dair bilgisi olup bizi aydınlatacak olan var ise çok sevinirim.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 2 yıl kuralının dolmasına 2 ay kaldı. O yüzden çok telaşlıyız yetiştirme konusunda.

Herkese bol şans diliyorum:)

Bu konu 3 ay önce tarafından ALP tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 17/11/2020 8:19 pm
Konu Etiketleri
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

Merhaba @alp

Bazı belgeleri farklı farklı sorularda tekrar yüklemek gerekebiliyor. Nüfus cüzdanınızı tekrar yükleyebilirsiniz. Police certificate ise yalnızca 12 ay ve üzeri yaşadığınız ülkeler için isteniyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2021 8:39 am
Paylaş:

avustralya forum
sydney-jacaranda
%d blogcu bunu beğendi: