Bir Çift Kanguru Forum

Avustralya vize ve göçmenlik konuları ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz, aklınıza takılanları sorabileceğiniz Bir Çift Kanguru –   Avustralya Forum sayfası.

Bildirimler
Tümünü temizle

Denklik olmadan başvurma  

RSS
061
 061
(@061)
New Member

Merhaba,

Öncelikle tüm bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Ben Abet ya da Müdek denkliği olmayan bir bölümden mezun oldum ama bölümüm %100 ingilizce ve kısa vadede Subclass 476 ya sonra 189 a başvurmak istiyorum. Şimdi Engineering Australia’ya denklik başvurusu yayıp denklik alsam bu denkliği 476 için kullanabilir miyim?

Alıntı
Gönderildi : 23/12/2019 3:31 pm
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

Merhaba, 476 başvuru şartları arasında bölümün akredite olması var. Eğer bölümünüz ABET ya da MÜDEK sahibi değilse 476 için başvuru yapamazsınız. 189 için ise böyle bir şart aranmıyor.
Engineers Australia’nın verdiği denklik ise başka bir konu. Bu denkliği genelde 189 başvurusunda puan kazanmak için kullanıyorsunuz.

Engineers Australia denkliği ile 476 başvurusu deneyeceğini söyleyenler olmuştu ama nasıl sonuçlandı bilemiyorum. Eğer bilen varsa buradan bilgi verir umarım 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/01/2020 5:59 am
Paylaş:

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
avustralya forum
sydney-jacaranda
%d blogcu bunu beğendi: