Bir Çift Kanguru Forum

Avustralya vize ve göçmenlik konuları ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz, aklınıza takılanları sorabileceğiniz Bir Çift Kanguru –   Avustralya Forum sayfası.

Bildirimler
Tümünü temizle

190 eyalet sponsorlu kalıcı oturum vizesi  

RSS
aliemir
(@aliemir)
New Member

Merhaba,

Öncelikle umarım bu zor korona günlerini atlatabiliyorsunuzdur. Size bir sorum olacak benim eğitim hayatım biraz geç bitti ve şuan 30 yaşındayım. 28 yaşında İngiltere’den Engineering business management okudum ve mezun oldum. Ielts’ten 8 aldım. Şuan 476 vizesine başvurdum ve korona sürecinden sonra Avustralya’ya temelli taşınmak istiyorum. 476 vizesi sayesinde 1 sene Business Analyst olarak çalışıp puanımı 90’a çıkarma şansım var. Sonrasında her eyaletin sitesine girip 190 vizesi için sponsorluk başvurusu yapacağım. Durumumu anlattıktan sonra size 2 soru sormak istiyorum.

1) 476 vizesi ile 6 ayda iş bulabilir miyim? Head Hunterlarla çalışmamı önerir misiniz? Linkedin yeterli mi? Yoksa oranın kariyer net gibi sayfaları daha mı faydalı?

2)190 vizesi hakkında bilgileriniz var mıdır? Paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı
Gönderildi : 11/05/2020 10:44 am
Birciftkanguru
(@admin)
Üye Admin

Merhaba, iş bulma süresi mesleğinize, hangi şehirde iş arayacağınıza, tecrübenize, tecrübenizi ne kadar aktarabileceiğinize ve hatta şansınıza bağlı olarak çok değişken. Bir ayda iş bulmak da 6-7 ay aramak da olası.

Avustralya’da iş aramakla ilgili bu yazıyı;

Avustralya’da İş Bulmak – Mühendislik İşleri

190 vizesiyle ilgili bu yazı ile başlayan diziyi okuyabilirsiniz,

Avustralya Kalıcı Oturum Vizesi – 189 & 190 Nedir?

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/05/2020 1:18 pm
Paylaş:

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
avustralya forum
sydney-jacaranda
%d blogcu bunu beğendi: